Onderstaand de volledige lijst met deelnemers.
Op basis van handicap zijn er 30 spelers/speelsters direct geplaatst voor de finale rondes op zaterdag. De overige deelnemers hebben we nagenoeg op basis van eerste voorkeur kunnen indelen.
Mocht er überhaupt ergens iets niet goed zijn gegaan dan dit graag doorgeven per e-mail aan de wedstrijdleiding.
Wedstrijdleiding, Rijnmond Open Golf

2015 Startlijst op naam

Naam M / V Homecourse HCP Voorronde Tijd
Naam M / V Homecourse HCP Voorronde Tijd
Aart Alblas Man Almkerk 8.8 19/8 woensdag 10:10
Aart Multem Man GVN 10.6 20/8 donderdag 10:00
Ab van der Knaap Man De Hooge Rotterdamsche 11.4 19/8 woensdag 13:50
Ab van Laviere Man De Hooge Rotterdamsche 13.2 19/8 woensdag 14:10
Alexander Becks Man G&CC Capelle 5.6 17/8 maandag 13:40
André Holt Man De Hooge Rotterdamsche 14.2 20/8 donderdag 10:20
Andy Postuma Man De Hooge Rotterdamsche 8.4 20/8 donderdag 09:30
Angie Nguyen Vrouw Prise d\'Eau 3.3 22/8 direct geplaatst
Annemiek de Langen Vrouw De Hooge Rotterdamsche 6.1 17/8 maandag 13:00
Annemieke Campo Vrouw KHG&CC 2.6 22/8 direct geplaatst
Arie Rolloos Man GVN 10.6 17/8 maandag 14:20
Arno van der Voort Man The Dutch 8.4 20/8 donderdag 09:30
Arnoud Gast Man ANWB 4.3 19/8 woensdag 09:40
Bart Kruik Man kleiburg 6.3 19/8 woensdag 09:50
Bas Ranzijn Man De Hooge Rotterdamsche 14.7 19/8 woensdag 14:00
Ben Ranshuysen Man De Hooge Rotterdamsche 21.1 19/8 woensdag 14:20
Bennie Verbakel Man De Hooge Rotterdamsche 16.7 18/8 dinsdag 13:10
Bernard Kordic Man De Hooge Rotterdamsche 9.2 20/8 donderdag 09:50
Bert van Blitterswijk Man bentwoud 13.1 19/8 woensdag 10:40
Boyd de Groot Man De Hooge Rotterdamsche 11.4 19/8 woensdag 13:50
Bram Bobbe Man De Hooge Rotterdamsche 12.2 19/8 woensdag 14:30
Brayan Schrage Man GC Broekpolder -0.8 22/8 direct geplaatst
Carel Stasse Man GC Veldzijde 6.4 17/8 maandag 13:40
Claus Schurg Man Strijen 8 19/8 woensdag 09:50
Cobus Kneefel Man Spaernewoude 15.6 19/8 woensdag 14:10
Daan de Bruin Man Burggolf Zoetermeer 5.6 18/8 dinsdag 12:20
Dan Maasdam Man Strijen 18.1 19/8 woensdag 10:20
Danielle van der Weiden Vrouw De Hooge Rotterdamsche 11.4 17/8 maandag 13:10
David van Panhuys Man Westerpark Zoetermeer 11.5 18/8 dinsdag 12:40
Denise van Raalte Vrouw GC Merwelanden 3.8 22/8 direct geplaatst
Dennis Giesbers Man De Hooge Rotterdamsche 15.2 19/8 woensdag 10:50
Dennis Hoogstede Man DSV Concordia Delft 13.7 18/8 dinsdag 13:10
Denny Alting Man GVN 10.5 20/8 donderdag 10:00
Diana van der Wens Vrouw Veldzijde 14.4 17/8 maandag 13:20
Dion Huijbregts Man De Hooge Rotterdamsche 11.1 20/8 donderdag 10:10
Dylan Weggeman Man De Hooge Rotterdamsche 8.7 19/8 woensdag 10:00
Ed Grootscholten Man GC Kleiburg 11.2 19/8 woensdag 13:40
Eline Balhuizen Vrouw GC Kralingen 21.7 19/8 woensdag 14:40
Eric Brommert Man De Hooge Rotterdamsche 5.2 20/8 donderdag 09:20
Erik van der Does Man De Hooge Rotterdamsche 8.7 20/8 donderdag 09:40
Ernst Olree Man De Hooge Rotterdamsche 11.8 17/8 maandag 14:20
Evert van Es Man Leeuwenbergh 5.6 19/8 woensdag 09:50
Frank van Wijngaarden Man De Haenen 6.6 19/8 woensdag 13:30
Gavin Baptiste Man GC&C Capelle 4.5 19/8 woensdag 13:10
Gerben Wigmans Man De Hooge Rotterdamsche 13.2 18/8 dinsdag 13:10
Gijs Geerlings Man Burggolf 7.9 19/8 woensdag 14:30
Glenn Moestadja Man ?? 12.5 20/8 donderdag 10:40
Harro van Rossum Man De Hooge Rotterdamsche 12 19/8 woensdag 10:30
Harry van Laviere Man Bentwoud 10.9 20/8 donderdag 10:10
Hendro Moestadja Man GVN 9.5 19/8 woensdag 09:30
Henk van der Laan Man De Batouwe 12.6 18/8 dinsdag 13:00
Herman jonkman Man De Hooge Rotterdamsche 11 18/8 dinsdag 12:30
Herman Slagter Man Gck kralingen 10 19/8 woensdag 13:00
Hidde Kats Man GC Broekpolder 3.6 22/8 direct geplaatst
Huib van Laviere Man De Hooge Rotterdamsche 13 19/8 woensdag 14:00
Iman Peeman Man Roxenisse 8.4 19/8 woensdag 10:00
ineke nagtegaal Vrouw De Haenen 7.1 19/8 woensdag 09:30
Jack van Hove Man leeuwenbergh 9.9 18/8 dinsdag 12:30
Jan de Vos Man Golfclub de Wouwse Plantage 12.7 18/8 dinsdag 13:00
Jan Vollebregt Man Bentwoud 9.4 20/8 donderdag 09:50
Jean-Paul Lesman Man Princenbosch 8.6 18/8 dinsdag 12:30
Jeffrey van Enkhuijzen Man Burggolf Zoetermeer 4.9 18/8 dinsdag 12:10
Jeremy de Ruijter Man De Hooge Rotterdamsche 12.4 18/8 dinsdag 12:50
Jeroen Ongkiehong Man GB Delfland (HR) 9.4 17/8 maandag 14:10
Jeroen ten Doesschate Man De Hooge Rotterdamsche 9.8 20/8 donderdag 09:50
Jerry Kruithof Man GVB 23.8 17/8 maandag 14:50
Jerry Zeng Man Leeuwenbergh 6.4 17/8 maandag 13:50
Johan Warring Man GC Kleiburg 25.4 20/8 donderdag 10:30
Joop Kluin Man GC Hitland 8.6 20/8 donderdag 09:40
Joost ter Veld Man Bentwoud -0.5 22/8 direct geplaatst
Joost van den Heuvel Man Hitland 10.4 19/8 woensdag 10:10
Jordy Kuijsters Man Gc merwelanden 0.4 22/8 direct geplaatst
Jorrit Rogaar Man Hitland 6.5 19/8 woensdag 13:10
Jos Zoetmulder Man De Hooge Rotterdamsche 10.4 20/8 donderdag 10:00
José Helder Man De Hooge Rotterdamsche 8.4 18/8 dinsdag 12:20
Jose Teixeira Man Golf centrum Dongen 12.7 19/8 woensdag 10:30
Karel Henkelman Man De Batouwe 7.1 19/8 woensdag 13:10
Karsten van de Gevel Man Prise d'Eau 4.2 22/8 direct geplaatst
Kees Grimbergen Man Golfclub Kralingen 15.5 19/8 woensdag 10:50
Kees Lammers Man Rijswijkse 13.9 19/8 woensdag 10:40
Kiffin Gish Man De Hooge Rotterdamsche 4.6 20/8 donderdag 09:10
Laurens Hanckmann Man Amelisweerd 1.4 22/8 direct geplaatst
Lotte Hoekstra Vrouw De Hooge Rotterdamsche 3.9 22/8 direct geplaatst
Maarten Gideonse Man Middelburg 8.5 17/8 maandag 14:00
Marcel Roelofsma Man Leeuwenbergh 1.2 22/8 direct geplaatst
Marco Ligthart Man middelburg 30 20/8 donderdag 10:30
Marco van Enkhuijzen Man Burggolf Zoetermeer 9.1 17/8 maandag 14:00
Marieke Vollebregt Vrouw De Hooge Rotterdamsche 11.8 20/8 donderdag 09:00
Marielle Brands Vrouw Prise d"Eau 7.9 17/8 maandag 13:10
Marilla Louw-Wildschut Vrouw De Hooge Rotterdamsche 5.8 20/8 donderdag 09:00
Mario Pilic Man Naarderbos 11.5 20/8 donderdag 10:10
Mark Nossent Man G&CC Capelle 4.5 19/8 woensdag 13:00
Mark Vijver Man De Strijensche Golfclub 4 22/8 direct geplaatst
Mark Vos Man Broekpolder 4.7 20/8 donderdag 09:20
Marthijn van Hooydonk Man Liemeer 3.1 22/8 direct geplaatst
Martijn Mackenzie Man Haarlemmermeersche 7.7 17/8 maandag 14:00
Martin de Groot Man De Hooge Rotterdamsche 21.8 19/8 woensdag 14:40
Martin van Laviere Man Bentwoud 19.9 19/8 woensdag 11:00
Martin Witte Man De Hooge Rotterdamsche 11.8 19/8 woensdag 13:40
Mauring Lindenburg Man GC Kralingen 4.3 17/8 maandag 13:00
Maurits de Ruiter Man De Hooge Rotterdamsche 10.8 18/8 dinsdag 12:40
Michael Pentowski Man De Hooge Rotterdamsche 13.9 19/8 woensdag 10:40
Michiel de Visser Man Golfclub Kralingen 15.1 19/8 woensdag 14:10
Mike Hoendervangers Man Golf & Countryclub Midden-Brabant 10.5 17/8 maandag 14:10
Mike Maclennan Man Rijswijkse Golfclub 12.1 17/8 maandag 14:30
Mike van der Haas Man De texelse 4.3 20/8 donderdag 09:10
Milan Smit Man Zeewolde 3.9 22/8 direct geplaatst
Mitchel Kevenaar Man Golfclub Kralingen 3.6 22/8 direct geplaatst
Nick Eerhart Man G&CC Capelle 5.3 19/8 woensdag 09:40
Nick van der Staaij Man WGC Rozenstein 4.7 17/8 maandag 13:30
Nicole d'Ancona Vrouw GC Broekpolder 5.2 17/8 maandag 13:00
Nicole Thomas Vrouw De Strijensche Golfclub 11.2 20/8 donderdag 09:00
Ody van den Broek Man GC Princenbosch 7.6 19/8 woensdag 13:20
Oscar Balhuizen Man Golfclub Kralingen 7.6 19/8 woensdag 13:20
Otto Hubregtse Man Burggolf Loyaltee 11.9 20/8 donderdag 10:40
Patrick Maasland Man De Hooge Rotterdamsche 10.3 19/8 woensdag 13:30
Patrick Vielvoye Man Reymerswael 4.2 22/8 direct geplaatst
Paul Hollman Man G&CC Capelle 7.7 19/8 woensdag 13:30
Paul ten Dijke Man De Hooge Rotterdamsche 7.8 20/8 donderdag 09:30
Peter van Weel Man Amelisweerd 2.6 22/8 direct geplaatst
Petra Gruppelaar Vrouw Leeuwenbergh 5.1 22/8 direct geplaatst
Philip Haak Man De Hooge Rotterdamsche 19.3 19/8 woensdag 11:00
Quinten Klap Man Bentwoud 3.8 22/8 direct geplaatst
Ralf Mulder Man De Hooge Rotterdamsche 7.2 19/8 woensdag 09:30
Raymond Herbergs Man GC Kralingen 18.4 19/8 woensdag 11:00
Regina de Groot-Milchrahm Vrouw Merwelanden 4.7 22/8 direct geplaatst
Reinier Kok Man De Hooge Rotterdamsche 10.9 19/8 woensdag 13:40
Remy Ceulemans Man Koninklijke Haagsche 0.9 22/8 direct geplaatst
Rene Roos Man grevelingenhout 6.8 17/8 maandag 13:50
Rene van Buuren Man De Hooge Rotterdamsche 11.8 18/8 dinsdag 12:40
Rene van der Laan Man Hitland 21.1 20/8 donderdag 10:30
Rene van Triet Man hitland 11.3 19/8 woensdag 13:50
René Versfeld Man oude Maas 16.6 17/8 maandag 14:50
Richard Ouwerling Man Hitland 8.7 19/8 woensdag 10:00
Richard Schrama Man De Hooge Rotterdamsche 18.2 19/8 woensdag 10:50
Richard van Breugelen Man De Hooge Rotterdamsche 18.8 20/8 donderdag 10:20
Richard van der Linde Man NLGS 12.5 17/8 maandag 14:30
Richard Weij Man De Hooge Rotterdamsche 9.9 19/8 woensdag 13:20
Rienk Brittijn Man golfbaan Schinkelshoek 18.8 19/8 woensdag 14:20
Rijn van den Heuvel Man de merwelanden 12.6 18/8 dinsdag 12:50
Rob van Bergenhenegouwen Man Delfland 16.9 17/8 maandag 14:50
Roberto Cicoria Man Burggolf Loyaltee 17.5 17/8 maandag 14:50
Roelof Rijnhout Man GC Broekpolder -0.5 22/8 direct geplaatst
Rogier Mol Man Capelle 0 22/8 direct geplaatst
Roland Bijl Man Golfbaan Wouwse Plantage 12.1 19/8 woensdag 14:00
Ron Felius Man De Hooge Rotterdamsche 13.3 17/8 maandag 14:40
Ron Gyzel Man Bentwoud 10.3 19/8 woensdag 10:10
Ruben van der Meijde Man GC Broekpolder 4 22/8 direct geplaatst
Rutger van der Cammen Man De Hooge Rotterdamsche 11.5 19/8 woensdag 10:20
Ruud Graveland Man Grevelingenhout 5.8 18/8 dinsdag 12:20
Ruud Korpel Man Oude Maas 11.1 17/8 maandag 14:20
Ruud van Meggelen Man Bentwoud 11.6 19/8 woensdag 10:20
Sander Ponte Man GC Kleiburg 5.1 20/8 donderdag 09:20
Sandra van de Venne Vrouw De Hooge Rotterdamsche 13.6 17/8 maandag 13:20
Senol Uyrum Man G&CC Capelle 4.1 22/8 direct geplaatst
Stefana Boot Vrouw Oude Maas 13.2 18/8 dinsdag 12:10
Steven Klinkenberg Man G&CC Capelle 4.8 17/8 maandag 13:30
Steven van der Meulen Man De Hooge Rotterdamsche 12.8 19/8 woensdag 10:30
Sylvia Bol Vrouw Oude Maas 16.1 17/8 maandag 13:20
Thomas Drenth Man Leeuwenbergh 1 22/8 direct geplaatst
Thomas Fluitsma Man De Hooge Rotterdamsche 9.2 20/8 donderdag 09:40
Thomas Tsiafitsas Man GC Broekpolder 3.6 22/8 direct geplaatst
Thomas Wassenaar Man Houtrak 0 22/8 direct geplaatst
Timo Kats Man GC Broekpolder 7.7 19/8 woensdag 09:40
Timo Schrijver Man Cromstrijen 5.1 17/8 maandag 13:40
Ton Verbiesen Man GC de Dommel 3.5 22/8 direct geplaatst
Ulrich Chin-Kon-Sung Man GVN 16.2 20/8 donderdag 10:20
Viktor Jansen in de Wal Man St. Golfbaan Delfland 12.5 17/8 maandag 14:40
Vladimir Gustavo adolfo barrios rivas Man De Hooge Rotterdamsche 4.5 20/8 donderdag 10:40
Willem-Jan Repko Man Naarderbos 17.2 19/8 woensdag 14:20
Yaro Relik Man Reymerswael 3.9 22/8 direct geplaatst