Onderstaand de volledige lijst met deelnemers.

Op basis van handicap zijn er totaal 30 spelers/speelsters direct geplaatst voor de finale rondes op zaterdag.
De overige deelnemers hebben we in kunnen delen basis van de eerste opgegeven voorkeur.

Mocht er überhaupt ergens iets niet goed zijn gegaan dan dit graag doorgeven per e-mail aan de wedstrijdleiding

Naam Geslacht Homecourse HCP Dag Tijd
Naam Geslacht Homecourse HCP Dag Tijd
Joost ter Veld Man UGC De Pan -0.7 direct geplaatst
Roelof Rijnhout Man GC Merwelanden -0.6 direct geplaatst
Thomas Wassenaar Man Texelse 0 direct geplaatst
Brayan Schrage Man GC Broekpolder 0.6 direct geplaatst
Gerrit Verwelius Man The Dutch 1 direct geplaatst
Laurens Hanckmann Man Amelisweerd 1 direct geplaatst
Marcel Roelofsma Man Leeuwenbergh 1.4 direct geplaatst
Davey Porsius Man Goyer 1.4 direct geplaatst
Erik Budel Man Leeuwenbergh 1.5 direct geplaatst
Thomas Drenth Man Rijswijkse Golfclub 1.5 direct geplaatst
Luuk Verspaandonk Man De Hooge Vorssel 1.9 direct geplaatst
Remy Ceulemans Man Koninklijke Haagsche 2 direct geplaatst
Peter van Weel Man Amelisweerd 2.6 direct geplaatst
Greg Parto Man Burggolf 3 direct geplaatst
Harry van der Laan Man GC Merwelanden 3.1 direct geplaatst
John weber Man De swinkelsche 3.5 direct geplaatst
Mitchel Kevenaar Man Golfclub Kralingen 3.5 direct geplaatst
Ed Schelkers Man De Hooge Rotterdamsche 3.8 direct geplaatst
Marthijn van Hooydonk Man Liemeer 3.8 direct geplaatst
Angie Nguyen Vrouw GB Delfland 4.2 direct geplaatst
Frans de Voa Man Princenbosch 4.2 direct geplaatst
Kiffin Gish Man De Hooge Rotterdamsche 4.2 direct geplaatst
Hidde Kats Man GC Broekpolder 4.3 direct geplaatst
Ton Verbiesen Man GC de Dommel 4.3 direct geplaatst
Daan de Bruin Man Burggolf Loyaltee 4.4 direct geplaatst
Ron van der Geer Man ANWB Golf 4.4 19/8 (dinsdag) 11:50
Ruben van der Meijde Man GC Broekpolder 4.4 20/8 (woensdag) 13:20
Eric Brommert Man De Hooge Rotterdamsche 4.5 19/8 (dinsdag) 11:50
Valerie Fonhof Vrouw GC Oude Maas 4.5 direct geplaatst
Jeffrey van Enkhuijzen Man Burggolf Zoetermeer 4.7 21/8 (donderdag) 11:10
Martin Zwemmer Man ANWB Golf 4.7 21/8 (donderdag) 11:10
Rene Roos Man Grevelingenhout 4.7 20/8 (woensdag) 09:40
Regina de Groot-Milchrahm Vrouw GC Merwelanden 4.8 direct geplaatst
Nick van der Staaij Man Rozenstein 4.9 18/8 (maandag) 13:30
Vladimir Gustavo Adolfo Barrios Rivas Man ANWB Golf 4.9 18/8 (maandag) 13:30
Annemiek de Langen Vrouw De Hooge Rotterdamsche 5.2 direct geplaatst
Lennart Reijndorp Man GC Houtrak 5.3 18/8 (maandag) 13:40
Gavin Baptiste Man G&CC Capelle 5.4 19/8 (dinsdag) 12:00
Matthew van der Giessen Man GC Broekpolder 5.4 21/8 (donderdag) 11:20
Sander Ponte Man GC Kleiburg 5.5 18/8 (maandag) 13:30
Arthur Leliveld Man De Hooge Vorssel 6 21/8 (donderdag) 11:30
Marilla Louw - Wildschut Vrouw De Hooge Rotterdamsche 6 direct geplaatst
Cock van As Man GC Merwelanden 6.1 19/8 (dinsdag) 12:10
Karel Henkelman Man De Batouwe 6.5 19/8 (dinsdag) 11:50
Carel Stasse Man Burggolf Loyaltee 6.7 20/8 (woensdag) 09:50
Ody van den Broek Man Golfclub Princenbosch 6.7 19/8 (dinsdag) 12:20
Michiel Engelsman Man Kleiburg 6.8 20/8 (woensdag) 10:10
Michel Kooijmans Man Amelisweerd 7 21/8 (donderdag) 11:30
Lotte Hoekstra Vrouw De Hooge Rotterdamsche 7.1 direct geplaatst
Frank van Wijngaarden Man GC De Haenen 7.2 20/8 (woensdag) 13:30
Marc Kops Man Bois le duc 7.2 19/8 (dinsdag) 12:10
Paul Hollman Man G&CC Capelle 7.2 20/8 (woensdag) 13:30
Danny Fiere Man De Hooge Rotterdamsche 7.4 20/8 (woensdag) 13:20
Thomas Tsiafitsas Man GC Broekpolder 7.4 20/8 (woensdag) 13:40
Wanda Mochtar-Kowalski Vrouw De Verwaeyde Sandbergen 7.4 19/8 (dinsdag) 11:40
Jaap Suijk Man Best 7.5 20/8 (woensdag) 13:40
Arthur van Schaik Man Hitland 7.7 21/8 (donderdag) 11:40
Ralf Mulder Man De Hooge Rotterdamsche 7.7 21/8 (donderdag) 11:40
Dave Boog Man GC Kleiburg 7.9 19/8 (dinsdag) 12:30
Marielle Brands Vrouw Prise d'Eau 7.9 18/8 (maandag) 13:10
Maurits van der Linden Man De Hooge Rotterdamsche 7.9 20/8 (woensdag) 09:40
Lucie Appel Vrouw Golfclub Cromstrijen 8 18/8 (maandag) 13:10
Jean-Paul Lesman Man Princenbosch 8.1 20/8 (woensdag) 10:10
Peter van Helden Man Leeuwenbergh 8.1 20/8 (woensdag) 13:50
Jan Vollebregt Man Bentwoud 8.3 20/8 (woensdag) 13:50
Herman Slagter Man Golfclub Kralingen 8.5 20/8 (woensdag) 14:00
Iman Peeman Man Roxenisse 8.5 20/8 (woensdag) 14:00
Steven Klinkenberg Man G&CC Capelle 8.5 18/8 (maandag) 13:40
Guy Skern Man De Hooge Rotterdamsche 8.7 20/8 (woensdag) 13:30
Jorrit Rogaar Man Hitland 8.7 20/8 (woensdag) 14:20
Simone Zeevenhooven Vrouw GC Broekpolder 8.7 21/8 (donderdag) 12:50
Bernard Kordic Man De Hooge Rotterdamsche 8.8 21/8 (donderdag) 11:20
Joop Kluin Man Hitland 8.8 18/8 (maandag) 13:40
Dylan Weggeman Man De Hooge Rotterdamsche 8.9 21/8 (donderdag) 11:30
Jacinto de Gouveia Man GC De Haenen 8.9 21/8 (donderdag) 11:40
Arno van der Voort Man The Dutch 9 21/8 (donderdag) 11:50
Timo Kats Man GC Broekpolder 9 20/8 (woensdag) 10:20
Frank de Haas Man GC Broekpolder 9.1 18/8 (maandag) 13:50
Thomas Fluitsma Man Burggolf Loyaltee 9.4 21/8 (donderdag) 11:50
Arjan Klop Man GC Oude Maas 9.5 19/8 (dinsdag) 12:40
Marco van Enkhuijzen Man Burggolf Zoetermeer 9.5 18/8 (maandag) 13:50
Paul Brand Man Bentwoud 9.5 18/8 (maandag) 13:50
Patrick Maasland Man De Hooge Rotterdamsche 9.6 21/8 (donderdag) 11:50
Josee Meiners Vrouw Merwelanden 9.8 20/8 (woensdag) 13:00
Ruud van den Enden Man Rijswijkse Golfclub 9.8 18/8 (maandag) 14:00
Daniël van Dam Man GB Delfland 9.9 20/8 (woensdag) 13:20
Erik van der Does Man De Hooge Rotterdamsche 9.9 21/8 (donderdag) 12:00
Hendro Moestadja Man GVN 9.9 18/8 (maandag) 14:10
Arie Rolloos Man GVN 10.1 20/8 (woensdag) 10:20
Benedicte Hermans Vrouw De Hooge Rotterdamsche 10.1 19/8 (dinsdag) 11:40
Cees de Leeuw Man De Hooge Rotterdamsche 10.1 20/8 (woensdag) 09:50
Faizal Dikmoet Man De Hoge Dijk 10.2 21/8 (donderdag) 11:20
Jef Verschuren Man GC Broekpolder 10.2 20/8 (woensdag) 14:30
Eric Lit Man GC Oude Maas 10.3 18/8 (maandag) 14:00
Jim Moran Man De Hooge Rotterdamsche 10.4 18/8 (maandag) 14:00
Albert Nijmolen Man GC Houtrak 10.5 19/8 (dinsdag) 12:00
Nicole Thomas Vrouw Golfclub Strijen 10.5 18/8 (maandag) 13:20
Herman Jonkman Man De Hooge Rotterdamsche 10.6 20/8 (woensdag) 10:10
Danielle van der Weiden Vrouw De Hooge Rotterdamsche 10.7 18/8 (maandag) 13:20
Thijs rolink Man De Hooge Rotterdamsche 10.7 19/8 (dinsdag) 12:10
Albert Riel Man De Hooge Rotterdamsche 10.8 20/8 (woensdag) 10:20
Jeroen ten Doesschate Man De Hooge Rotterdamsche 10.8 21/8 (donderdag) 12:10
Ger van der Deijl Man GC Oude Maas 11 21/8 (donderdag) 12:00
Jaap Jacobi Man Golfclub Kralingen 11 20/8 (woensdag) 14:30
Jannetta Dorsman Vrouw Kromme Rijn 11 20/8 (woensdag) 13:00
Harry van Laviere Man Bentwoud 11.3 19/8 (dinsdag) 12:20
Ab van der Knaap Man De Hooge Rotterdamsche 11.4 20/8 (woensdag) 13:40
José Helder Man De Hooge Rotterdamsche 11.5 19/8 (dinsdag) 12:20
Mathijs Verlaan Man Burggolf Zoetermeer 11.5 18/8 (maandag) 14:10
Marieke Vollebregt Vrouw De Hooge Rotterdamsche 11.7 21/8 (donderdag) 13:00
Reinier Kok Man De Hooge Rotterdamsche 11.8 20/8 (woensdag) 14:00
Krien van Beek Vrouw GC Kleiburg 11.9 21/8 (donderdag) 12:50
Manfred van der Wal Man golfpark Rotterdam 11.9 18/8 (maandag) 14:10
Otto Hubregtse Man Burggolf Loyaltee 12.1 20/8 (woensdag) 10:00
Richard Goud Man G&CC Capelle 12.1 18/8 (maandag) 14:20
Bram Bobbe Man De Hooge Rotterdamsche 12.2 19/8 (dinsdag) 12:00
Aart Multem Man GVN 12.3 20/8 (woensdag) 14:40
Angelique Moerman Vrouw De Hooge Rotterdamsche 12.3 20/8 (woensdag) 09:30
Jan den Duijn Man GVN 12.7 18/8 (maandag) 14:20
Huib van Laviere Man De Hooge Rotterdamsche 12.8 19/8 (dinsdag) 12:30
Irma van de Wijngaart Vrouw GC Kleiburg 12.8 21/8 (donderdag) 13:00
Vincent Koster Man Zaanse Golfclub 12.8 20/8 (woensdag) 10:30
Ellen van der Werff Vrouw GC Broekpolder 13.4 18/8 (maandag) 13:20
Renata Filet Vrouw De Hooge Rotterdamsche 13.4 21/8 (donderdag) 11:00
Kathrin Puls Vrouw Geen 13.5 21/8 (donderdag) 13:00
Dennis Hoogstede Man Concordia 13.6 20/8 (woensdag) 13:50
Dion Huijbregts Man De Hooge Rotterdamsche 13.7 21/8 (donderdag) 12:20
Dick van Dongen Man De Hooge Rotterdamsche 14 19/8 (dinsdag) 12:30
Ab van Laviere Man De Hooge Rotterdamsche 14.1 19/8 (dinsdag) 12:40
Steven van der Meulen Man De Hooge Rotterdamsche 14.1 19/8 (dinsdag) 12:40
Bart Dijkman Man Burggolf Loyaltee 14.2 21/8 (donderdag) 12:00
Ed Petersen Man ANWB Golf 14.4 20/8 (woensdag) 10:30
Michael Pentowski Man De Hooge Rotterdamsche 14.4 20/8 (woensdag) 10:00
Martin Witte Man De Hooge Rotterdamsche 14.5 18/8 (maandag) 14:30
Rutger van den Berge Man De Hooge Rotterdamsche 14.5 18/8 (maandag) 14:40
Aad Jetten Man Seve 14.7 19/8 (dinsdag) 12:50
Kees Lammers Man Rijswijkse Golfclub 14.9 20/8 (woensdag) 10:40
Steven Duijverman Man De Hooge Rotterdamsche 15 20/8 (woensdag) 10:00
Dirk Luger Man De Hooge Rotterdamsche 15.2 18/8 (maandag) 14:30
Lot Peijnenburg Vrouw De Hooge Rotterdamsche 15.3 20/8 (woensdag) 13:10
Diana van der Wens Vrouw Burggolf Loyaltee 15.4 20/8 (woensdag) 09:30
Henk van der Laan Man De Batouwe 15.4 20/8 (woensdag) 14:40
Cobus Kneefel Man Spaarnewoude 15.6 18/8 (maandag) 14:30
Niels van Oostrum Man 15.7 20/8 (woensdag) 10:40
Glenn Moestadja Man Naarderbos 16 18/8 (maandag) 14:40
Dennis Giesbers Man De Hooge Rotterdamsche 16.1 20/8 (woensdag) 14:20
B.W.J. Verbakel Man De Hooge Rotterdamsche 16.2 20/8 (woensdag) 10:30
Raymond Peeters Man De Oosterhoutse Golfclub 16.2 21/8 (donderdag) 12:10
Martine Mulder Vrouw Groendael 16.3 21/8 (donderdag) 11:00
Taco de Jonge Man De Hooge Rotterdamsche 16.3 20/8 (woensdag) 14:30
Theo Berkhout Man Hitland 16.7 21/8 (donderdag) 12:10
René van der Heiden Man G&CC Capelle 16.8 20/8 (woensdag) 14:50
Ulrich Chin-Kon-Sung Man GVN 16.8 21/8 (donderdag) 12:20
John van Santen Man gvn 17 21/8 (donderdag) 12:20
Jerry Roelen Man De Hooge Rotterdamsche 17.4 20/8 (woensdag) 14:40
Rene de Jong Man De Hooge Rotterdamsche 17.5 20/8 (woensdag) 14:50
Jeroen van der Meijde Man GC Broekpolder 17.9 20/8 (woensdag) 14:50
Richard Schrama Man De Hooge Rotterdamsche 18.2 20/8 (woensdag) 10:40
Rob van Bergenhenegouwen Man ANWB Golf 18.8 20/8 (woensdag) 10:50
Dan Maasdam Man Strijen 19.4 20/8 (woensdag) 10:50
Bas Ranzijn Man De Hooge Rotterdamsche 22.1 19/8 (dinsdag) 12:50
Mieke te Dorsthorst Vrouw Anderstein 22.4 20/8 (woensdag) 13:10
Jerry Kruithof Man gvb 23.6 18/8 (maandag) 14:40
Martin van Laviere Man Bentwoud 24.1 20/8 (woensdag) 15:00
Tineke Hummelen Vrouw De Hooge Rotterdamsche 24.2 20/8 (woensdag) 09:30
Roderik Bos Man Golfsociëteit Lage Vuursche 24.9 21/8 (donderdag) 12:30
Aad van der Zalm Man De Hooge Rotterdamsche 25.6 20/8 (woensdag) 15:00
Rienk Brittijn Man Freegolf Vlaardingen 26 20/8 (woensdag) 15:00
Johan Warring Man freegolf.nl 29.7 19/8 (dinsdag) 12:50
Richard van Breugelen Man GB Delfland 31.2 21/8 (donderdag) 12:30
Kees den Besten Man De Hooge Rotterdamsche 32.3 20/8 (woensdag) 10:50


Bovenstaand de definitieve startlijst. We hebben iedereen op basis van aangegeven voorkeur kunnen plaatsen.
Wedstrijdleiding, Rijnmond Open Golf