2015 Uitslagen kwalificatierondes

Naam M / V Homecourse HCP Voorronde Bruto Netto
Naam M / V Homecourse HCP Voorronde Bruto Netto
Ruud Graveland Man Grevelingenhout 5.8 18/8 dinsdag 80 73
Bart Kruik Man kleiburg 6.3 19/8 woensdag 81 73
Arnoud Gast Man ANWB 4.3 19/8 woensdag 82 77
Jeffrey van Enkhuijzen Man Burggolf Zoetermeer 4.9 18/8 dinsdag 82 76
Nick Eerhart Man G&CC Capelle 5.3 19/8 woensdag 82 76
Evert van Es Man Leeuwenbergh 5.6 19/8 woensdag 82 75
Oscar Balhuizen Man Golfclub Kralingen 7.6 19/8 woensdag 82 73
Mark Nossent Man G&CC Capelle 4.5 19/8 woensdag 83 77
Gavin Baptiste Man GC&C Capelle 4.5 19/8 woensdag 83 77
Kiffin Gish Man De Hooge Rotterdamsche 4.6 20/8 donderdag 83 77
Timo Kats Man GC Broekpolder 7.7 19/8 woensdag 83 74
Andy Postuma Man De Hooge Rotterdamsche 8.4 20/8 donderdag 83 73
Thomas Fluitsma Man De Hooge Rotterdamsche 9.2 20/8 donderdag 83 72
Jan Vollebregt Man Bentwoud 9.4 20/8 donderdag 83 72
Daan de Bruin Man Burggolf Zoetermeer 5.6 18/8 dinsdag 84 77
Karel Henkelman Man De Batouwe 7.1 19/8 woensdag 84 75
Aart Alblas Man Almkerk 8.8 19/8 woensdag 84 74
Vladimir Gustavo Adolfo Barrios Rivas Man De Hooge Rotterdamsche 4.5 20/8 donderdag 85 79
Nick van der Staaij Man WGC Rozenstein 4.7 17/8 maandag 85 80
Steven Klinkenberg Man G&CC Capelle 4.8 17/8 maandag 85 79
Eric Brommert Man De Hooge Rotterdamsche 5.2 20/8 donderdag 85 79
Reinier Kok Man De Hooge Rotterdamsche 10.9 19/8 woensdag 85 72
Dylan Weggeman Man De Hooge Rotterdamsche 8.7 19/8 woensdag 86 75
José Helder Man De Hooge Rotterdamsche 8.4 18/8 dinsdag 87 77
Mauring Lindenburg Man GC Kralingen 4.3 17/8 maandag 87 82
Nicole d'Ancona Vrouw GC Broekpolder 5.2 17/8 maandag 87 78
Paul ten Dijke Man De Hooge Rotterdamsche 7.8 20/8 donderdag 87 78
Marilla Louw-Wildschut Vrouw De Hooge Rotterdamsche 5.8 20/8 donderdag 87 77
Maurits de Ruiter Man De Hooge Rotterdamsche 10.8 18/8 dinsdag 87 74
Bas Ranzijn Man De Hooge Rotterdamsche 14.7 19/8 woensdag 87 69
Mike van der Haas Man De texelse 4.3 20/8 donderdag 88 83
Sander Ponte Man GC Kleiburg 5.1 20/8 donderdag 88 82
Jerry Zeng Man Leeuwenbergh 6.4 17/8 maandag 88 80
Julius Meijer Man Broekpolder 7.4 20/8 donderdag 88 79
David van Panhuys Man Westerpark Zoetermeer 11.5 18/8 dinsdag 88 74
Alexander Becks Man G&CC Capelle 5.6 17/8 maandag 89 82
Herman jonkman Man De Hooge Rotterdamsche 11 18/8 dinsdag 89 76
Ralf Mulder Man De Hooge Rotterdamsche 7.2 19/8 woensdag 90 81
Arno van der Voort Man The Dutch 8.4 20/8 donderdag 90 80
Bram Bobbe Man De Hooge Rotterdamsche 12.2 19/8 woensdag 90 75
Mark Vos Man Broekpolder 4.7 20/8 donderdag 91 85
Carel Stasse Man GC Veldzijde 6.4 17/8 maandag 91 83
Paul Hollman Man G&CC Capelle 7.7 19/8 woensdag 91 82
Iman Peeman Man Roxenisse 8.4 19/8 woensdag 91 81
Joop Kluin Man GC Hitland 8.6 20/8 donderdag 91 81
Erik van der Does Man De Hooge Rotterdamsche 8.7 20/8 donderdag 91 80
Jeroen Ongkiehong Man GB Delfland (HR) 9.4 17/8 maandag 91 80
Jack van Hove Man Leeuwenbergh 9.9 18/8 dinsdag 91 79
Harro van Rossum Man De Hooge Rotterdamsche 12 19/8 woensdag 91 76
Viktor Jansen in de Wal Man St. Golfbaan Delfland 12.5 17/8 maandag 91 76
Dennis Giesbers Man De Hooge Rotterdamsche 15.2 19/8 woensdag 91 73
Rene Roos Man grevelingenhout 6.8 17/8 maandag 92 84
Ruud Korpel Man Oude Maas 11.1 17/8 maandag 92 79
Steven van der Meulen Man De Hooge Rotterdamsche 12.8 19/8 woensdag 92 76
Bert van Blitterswijk Man bentwoud 13.1 19/8 woensdag 92 78
Ron Felius Man De Hooge Rotterdamsche 13.3 17/8 maandag 92 76
Dennis Hoogstede Man DSV Concordia Delft 13.7 18/8 dinsdag 92 75
Ineke Nagtegaal Vrouw De Haenen 7.1 19/8 woensdag 92 81
Timo Schrijver Man Cromstrijen 5.1 17/8 maandag 93 87
Ody van den Broek Man GC Princenbosch 7.6 19/8 woensdag 93 84
Martijn Mackenzie Man Haarlemmermeersche 7.7 17/8 maandag 93 84
Claus Schurg Man Strijen 8 19/8 woensdag 93 83
Jos Zoetmulder Man De Hooge Rotterdamsche 10.4 20/8 donderdag 93 80
Aart Multem Man GVN 10.6 20/8 donderdag 93 80
Ruud van Meggelen Man Bentwoud 11.6 19/8 woensdag 93 79
Jorrit Rogaar Man Hitland 6.5 19/8 woensdag 94 86
Gijs Geerlings Man Burggolf 7.9 19/8 woensdag 94 84
Jeroen ten Doesschate Man De Hooge Rotterdamsche 9.8 20/8 donderdag 94 82
Ab van der Knaap Man De Hooge Rotterdamsche 11.4 19/8 woensdag 94 80
Ulrich Chin-Kon-Sung Man GVN 16.2 20/8 donderdag 94 74
Stefana Boot Vrouw Oude Maas 13.2 18/8 dinsdag 94 76
Annemiek de Langen Vrouw De Hooge Rotterdamsche 6.1 17/8 maandag 95 85
Boyd de Groot Man De Hooge Rotterdamsche 11.4 19/8 woensdag 95 81
Roland Bijl Man Golfbaan Wouwse Plantage 12.1 19/8 woensdag 95 80
Huib van Laviere Man De Hooge Rotterdamsche 13 19/8 woensdag 95 79
Danielle van der Weiden Vrouw De Hooge Rotterdamsche 11.4 17/8 maandag 96 80
Jean-Paul Lesman Man Princenbosch 8.6 18/8 dinsdag 96 86
Joost van den Heuvel Man Hitland 10.4 19/8 woensdag 96 83
Dion Huijbregts Man De Hooge Rotterdamsche 11.1 20/8 donderdag 96 83
Martin Witte Man De Hooge Rotterdamsche 11.8 19/8 woensdag 96 84
Rijn van den Heuvel Man de Merwelanden 12.6 18/8 dinsdag 96 80
Henk van der Laan Man De Batouwe 12.6 18/8 dinsdag 96 83
Michael Pentowski Man De Hooge Rotterdamsche 13.9 19/8 woensdag 96 79
Rene van der Laan Man Hitland 21.1 20/8 donderdag 96 71
Richard Ouwerling Man Hitland 8.7 19/8 woensdag 97 86
Richard Weij Man De Hooge Rotterdamsche 9.9 19/8 woensdag 97 85
Mike Hoendervangers Man Golf & Countryclub Midden-Brabant 10.5 17/8 maandag 97 84
Marielle Brands Vrouw Prise d"Eau 7.9 17/8 maandag 97 85
Diana van der Wens Vrouw Veldzijde 14.4 17/8 maandag 97 77
Rienk Brittijn Man golfbaan Schinkelshoek 18.8 19/8 woensdag 98 81
Marco van Enkhuijzen Man Burggolf Zoetermeer 9.1 17/8 maandag 99 88
Herman Slagter Man Gck kralingen 10 19/8 woensdag 99 87
Patrick Maasland Man De Hooge Rotterdamsche 10.3 19/8 woensdag 99 87
Denny Alting Man GVN 10.5 20/8 donderdag 99 86
Rene van Triet Man hitland 11.3 19/8 woensdag 99 85
Otto Hubregtse Man Burggolf Loyaltee 11.9 20/8 donderdag 99 85
Jose Teixeira Man Golf centrum Dongen 12.7 19/8 woensdag 99 84
Rob van Bergenhenegouwen Man Delfland 16.9 17/8 maandag 99 79
Roberto Cicoria Man Burggolf Loyaltee 17.5 17/8 maandag 99 78
Richard van Breugelen Man De Hooge Rotterdamsche 18.8 20/8 donderdag 99 76
Maarten Gideonse Man Middelburg 8.5 17/8 maandag 100 90
Richard van der Linde Man NLGS 12.5 17/8 maandag 100 85
Glenn Moestadja Man ?? 12.5 20/8 donderdag 100 85
Marieke Vollebregt Vrouw De Hooge Rotterdamsche 11.8 20/8 donderdag 100 83
Kees Lammers Man Rijswijkse 13.9 19/8 woensdag 100 83
Cobus Kneefel Man Spaernewoude 15.6 19/8 woensdag 100 83
Richard Schrama Man De Hooge Rotterdamsche 18.2 19/8 woensdag 100 78
Hendro Moestadja Man GVN 9.5 19/8 woensdag 101 89
Ed Grootscholten Man GC Kleiburg 11.2 19/8 woensdag 101 87
Rutger van der Cammen Man De Hooge Rotterdamsche 11.5 19/8 woensdag 101 87
André Holt Man De Hooge Rotterdamsche 14.2 20/8 donderdag 101 84
Ernst Olree Man De Hooge Rotterdamsche 11.8 17/8 maandag 102 88
Mike Maclennan Man Rijswijkse Golfclub 12.1 17/8 maandag 102 87
Jan de Vos Man Golfclub de Wouwse Plantage 12.7 18/8 dinsdag 102 82
Michiel de Visser Man Golfclub Kralingen 15.1 19/8 woensdag 102 84
Arie Rolloos Man GVN 10.6 17/8 maandag 103 90
Harry van Laviere Man Bentwoud 10.9 20/8 donderdag 103 90
Sandra van de Venne Vrouw De Hooge Rotterdamsche 13.6 17/8 maandag 103 84
Kees Grimbergen Man Golfclub Kralingen 15.5 19/8 woensdag 103 84
Bennie Verbakel Man De Hooge Rotterdamsche 16.7 18/8 dinsdag 103 83
Ron Gyzel Man Bentwoud 10.3 19/8 woensdag 104 92
Ben Ranshuysen Man De Hooge Rotterdamsche 21.1 19/8 woensdag 104 79
Johan Warring Man GC Kleiburg 25.4 20/8 donderdag 104 73
Ab van Laviere Man De Hooge Rotterdamsche 13.2 19/8 woensdag 105 89
Sylvia Bol Vrouw Oude Maas 16.1 17/8 maandag 105 83
Nicole Thomas Vrouw De Strijensche Golfclub 11.2 20/8 donderdag 106 90
Jeremy de Ruijter Man De Hooge Rotterdamsche 12.4 18/8 dinsdag 107 92
Rene van Buuren Man De Hooge Rotterdamsche 11.8 18/8 dinsdag 108 94
Eline Balhuizen Vrouw GC Kralingen 21.7 19/8 woensdag 109 80
Raymond Herbergs Man GC Kralingen 18.4 19/8 woensdag 111 89
Martin van Laviere Man Bentwoud 19.9 19/8 woensdag 111 87
Philip Haak Man De Hooge Rotterdamsche 19.3 19/8 woensdag 112 89
Willem-Jan Repko Man Naarderbos 17.2 19/8 woensdag 115 94
Martin de Groot Man De Hooge Rotterdamsche 21.8 19/8 woensdag 120 92
Jerry Kruithof Man GVB 23.8 17/8 maandag 121 81
Frank van Wijngaarden Man De Haenen 6.6 19/8 woensdag 999 999
Gerben Wigmans Man De Hooge Rotterdamsche 13.2 18/8 dinsdag 999 999
René Versfeld Man oude Maas 16.6 17/8 maandag 999 999


CBA

Onderstaand de berekende CBA’s na afloop van de kwalificatierondes van het Rijnmond Open 2015

Maandag 17 augustus CBA -4, reduction only
Dinsdag 18 augustus CBA -2
Woensdag 19 augustus CBA -2
Donderdag 20 augustus CBA -1

 

Meer info omtrent CBA vind je hier