2016 Uitslagen kwalificatierondes

Naam Geslacht Homecourse HCP Voorronde Bruto Netto Bijz.
Kiffin Gish Man De Hooge Rotterdamsche 4.70 25/8 Donderdag 79 73
René Roos Man Grevelingenhout 5.50 22/8 Maandag 81 74
Oscar Balhuizen Man GC Kralingen 7.60 22/8 Maandag 81 72
Dario Boerlage Man De Hooge Rotterdamsche 7.80 25/8 Donderdag 82 73
Ruud Graveland Man Grevelingenhout 6.10 22/8 Maandag 83 76
Daan de Bruin Man Westerpark 4.80 24/8 Woensdag 83 77
Ralf Mulder Man De Hooge Rotterdamsche 7.60 25/8 Donderdag 83 74
Erik van der Does Man De Hooge Rotterdamsche 8.50 24/8 Woensdag 84 74
Paul Brand Man GC Bentwoud 7.70 24/8 Woensdag 84 75
Jeffrey van Enkhuijzen Man Westerpark 5.20 24/8 Woensdag 84 78
Cock van As Man GC Merwelanden 5.90 24/8 Woensdag 84 77
Robert Lamot Man Koninklijke Haagsche 6.50 22/8 Maandag 85 77
Reinier Kok Man De Hooge Rotterdamsche 9.50 23/8 Dinsdag 85 74
Boyd de Groot Man De Hooge Rotterdamsche 11.30 22/8 Maandag 85 71
Aart Alblas Man Kroonprins Vianen 7.60 24/8 Woensdag 85 76
Arnoud Gast Man ANWB Golf 4.60 24/8 Woensdag 85 79
Leo Dolle Man Leeuwenbergh 10.20 22/8 Maandag 86 74
Paul Hollman Man G&CC Capelle 8.10 24/8 Woensdag 86 76
Eric Brommert Man De Hooge Rotterdamsche 5.80 25/8 Donderdag 86 79
Wouter van Asten Man G&CC Capelle 5.90 22/8 Maandag 87 80
Dylan Weggeman Man De Hooge Rotterdamsche 7.50 24/8 Woensdag 87 78
Ody van den Broek Man GC Princenbosch 6.00 25/8 Donderdag 87 80
Jeroen ten Doesschate Man De Hooge Rotterdamsche 8.90 25/8 Donderdag 87 76
Richard Weij Man De Hooge Rotterdamsche 10.00 25/8 Donderdag 87 75
Timo Schrijver Man Grevelingenhout 4.70 24/8 Woensdag 87 81
Danny van der Meeren Man De Hooge Rotterdamsche 15.10 23/8 Dinsdag 88 72
Freek Hendrickx Man GC Princenbosch 8.40 25/8 Donderdag 88 78
Otto Hubregtse Man De Berendonck 10.80 24/8 Woensdag 89 76
Patrick Vielvoye Man Reymerswael 4.70 24/8 Woensdag 89 83
Denny Alting Man GVN 10.60 25/8 Donderdag 89 76
Jean-Paul Lesman Man GC Princenbosch 8.30 23/8 Dinsdag 90 80
Rutger van der Cammen Man De Hooge Rotterdamsche 9.30 23/8 Dinsdag 90 79
Patrick Maasland Man De Hooge Rotterdamsche 9.80 24/8 Woensdag 90 78
Dion Huijbregts Man De Hooge Rotterdamsche 9.80 25/8 Donderdag 90 78
Martijn Klerx Man De Hooge Rotterdamsche 7.10 23/8 Dinsdag 91 82
Casper van der Kloet Man Golfbaan Landgoed Bergvliet 5.40 24/8 Woensdag 91 84
Robin Verdam Man GVN 7.00 25/8 Donderdag 91 82
Ed Grootscholten Man GC Kleiburg 11.10 25/8 Donderdag 91 78
Bert Riel Man De Hooge Rotterdamsche 9.60 23/8 Dinsdag 92 80
Jeroen Ongkiehong Man De Hooge Rotterdamsche 9.90 22/8 Maandag 92 80
Martin Zwemmer Man ANWB Golf 4.90 25/8 Donderdag 92 86
Martijn Luger Man De Hooge Rotterdamsche 9.40 22/8 Maandag 93 82
Maggie Liu Vrouw De Hooge Rotterdamsche 16.10 24/8 Woensdag 93 71
Jack van den Eijkel Man Leeuwenbergh 9.80 24/8 Woensdag 93 81
Marco van Enkhuijzen Man Westerpark 9.60 24/8 Woensdag 93 81
Ivor Veldman Man De Haar 9.00 23/8 Dinsdag 94 83
Youri Blom Man De Hooge Rotterdamsche 10.80 22/8 Maandag 94 81
Jan de Vos Man GC Wouwse Plantage 13.70 22/8 Maandag 94 77
Bo Snel Vrouw Seve 19.60 22/8 Maandag 94 68
Bernard Kordic Man De Hooge Rotterdamsche 8.90 25/8 Donderdag 94 83
Julius Meijer Man GC Broekpolder 4.90 22/8 Maandag 95 89
Gijs Geerlings Man De Hooge Rotterdamsche 8.30 23/8 Dinsdag 95 85
Roger Harmsma Man De Hooge Rotterdamsche 6.80 25/8 Donderdag 95 87
Ton Versteeg Man De Hooge Rotterdamsche 12.10 25/8 Donderdag 95 80
Taco de Jonge Man De Hooge Rotterdamsche 12.00 25/8 Donderdag 95 80
Richard van Breugelen de Wolf Man De Hooge Rotterdamsche 14.20 25/8 Donderdag 95 78
Bas Ranzijn Man De Hooge Rotterdamsche 12.80 23/8 Dinsdag 96 80
Steven Duyverman Man De Hooge Rotterdamsche 14.20 22/8 Maandag 96 79
Ben Ranshuysen Man De Hooge Rotterdamsche 17.20 22/8 Maandag 96 75
John van Woudenberg Man De Hooge Rotterdamsche 18.50 22/8 Maandag 96 74
Wesley van DIjk Man De Hooge Rotterdamsche 7.40 23/8 Dinsdag 97 88
Daniëlle van der Weiden Vrouw De Hooge Rotterdamsche 11.60 22/8 Maandag 98 81
Dennis Taskasap Man GC Kralingen 9.30 22/8 Maandag 97 86
Thomas Fluitsma Man De Hooge Rotterdamsche 10.00 24/8 Woensdag 97 85
Dennis Giesbers Man De Hooge Rotterdamsche 15.60 25/8 Donderdag 97 78
Richard Schrama Man De Hooge Rotterdamsche 18.50 24/8 Woensdag 98 76
Richard Poulissen Man GC Princenbosch 11.60 25/8 Donderdag 98 84
Ed Petersen Man ANWB golf 14.40 22/8 Maandag 99 82
Bennie Verbakel Man De Hooge Rotterdamsche 17.10 23/8 Dinsdag 99 78
Miriam van Haaren Vrouw GC Kralingen 10.10 24/8 Woensdag 100 85
Claus Schurg Man De Strijensche Golfclub 6.80 24/8 Woensdag 99 91
Aart Multem Man GVN 10.90 25/8 Donderdag 99 86
Michael Pentowski Man De Hooge Rotterdamsche 13.00 25/8 Donderdag 99 85
Angelique moerman Vrouw De Hooge Rotterdamsche 12.00 24/8 Woensdag 102 85
Conny de Wolff Vrouw De Hooge Rotterdamsche 7.40 25/8 Donderdag 97 85
Sandra van de Venne Vrouw De Hooge Rotterdamsche 14.00 24/8 Woensdag 103 84
Rene de Jong Man De Hooge Rotterdamsche 18.00 22/8 Maandag 100 78
Jan van Werkhoven Man GC Kralingen 8.40 22/8 Maandag 101 91
Kees Lammers Man De Rijswijkse 12.00 24/8 Woensdag 101 86
Roberto Cicoria Man Burggolf Loyaltee 17.70 22/8 Maandag 102 81
Markus van der Geest Man De Hooge Rotterdamsche 14.20 25/8 Donderdag 102 85
Andre Holt Man De Hooge Rotterdamsche 13.70 25/8 Donderdag 103 86
Ron Felius Man De Hooge Rotterdamsche 12.70 23/8 Dinsdag 104 89
Herman Slagter Man GC Kralingen 10.40 25/8 Donderdag 104 91
Eline Balhuizen Vrouw GC Kralingen 19.10 24/8 Woensdag 105 79
Ernst Olree Man De Hooge Rotterdamsche 11.70 25/8 Donderdag 104 90
Mario Smith Man St Golfcentrum Eindhoven 11.50 25/8 Donderdag 104 90
Jeunly Chin Vrouw De Hooge Rotterdamsche 21.70 23/8 Dinsdag 107 78
Mark Ebing Man Leeuwenbergh 17.00 25/8 Donderdag 104 83
Patrick Klerx Man ANWB Golf 11.10 22/8 Maandag 105 92
Karel Martens Man De Hooge Rotterdamsche 14.60 23/8 Dinsdag 105 87
Pim van Soeren Man De Hooge Rotterdamsche 19.90 22/8 Maandag 106 82
Lot Peijnenburg Vrouw De Hooge Rotterdamsche 15.70 24/8 Woensdag 110 89
Aad Jetten Man G&CC Capelle 14.60 23/8 Dinsdag 107 89
Leny van Duijn-van den Eijkel Vrouw Leeuwenbergh 11.50 24/8 Woensdag 111 95
Jannetta Dorsman Vrouw Anderstein 9.20 23/8 Dinsdag 113 99
Marieke Vollebregt Vrouw De Hooge Rotterdamsche 12.10 25/8 Donderdag 103 86
Matthew McDonald Man De Hooge Rotterdamsche 10.00 24/8 Woensdag 107 95
Andy Postuma Man De Hooge Rotterdamsche 8.60 24/8 Woensdag 108 98
Martin van Laviere Man GC Bentwoud 17.80 24/8 Woensdag 108 86
Edwin Groeneveld Man De Hooge Rotterdamsche 12.40 24/8 Woensdag 109 94
Tony Fan Man De Hooge Rotterdamsche 23.30 24/8 Woensdag 111 83
Rene van der Laan Man Hitland 15.00 25/8 Donderdag 114 96
Jan van der Maarel Man GB Delfland 23.80 23/8 Dinsdag 115 86
Chan Bhoendie Man G&CC Liemeer/GVN 16.10 24/8 Woensdag 116 97
Sjoerd de Graaff Man GC Merwelanden 19.50 23/8 Dinsdag 118 94
Archie Lynch Man De Hooge Rotterdamsche 16.30 24/8 Woensdag 120 100
Abel Hoornweg Man Oude Maas 26.80 22/8 Maandag 123 91
Danique Stoele Man Golfbaan Schinkelshoek 10.70 25/8 Donderdag 132 119
Karel Henkelman Man De Batouwe 6.70 22/8 Maandag 999 999 No Return
Ruud van den Enden Man De Rijswijkse 9.10 22/8 Maandag 999 999 No Show
Lars Lucardie Man Cromstrijen 9.20 22/8 Maandag 999 999 No Show
Geert van Grootveld Man De Hooge Rotterdamsche 12.80 22/8 Maandag 999 999 No Return
Rutger van den Berge Man De Hooge Rotterdamsche 15.00 22/8 Maandag 999 999 No Return
Bram Bobbe Man De Hooge Rotterdamsche 12.40 24/8 Woensdag 999 999 No Return
Herman Jonkman Man De Hooge Rotterdamsche 11.40 24/8 Woensdag 999 999 No Return
Jorrit Rogaar Man ANWB Golf 6.20 24/8 Woensdag 999 999 No Return
Nicole Thomas Vrouw De Strijensche Golfclub 11.20 25/8 Donderdag 999 999 No Return
Jan Vollebregt Man GC Bentwoud 10.20 25/8 Donderdag 999 999 No Return
José Helder Man De Hooge Rotterdamsche 9.20 25/8 Donderdag 999 999 No Return


CBA

Onderstaand de berekende CBA’s na afloop van de kwalificatierondes van het Rijnmond Open 2016

Meer info omtrent CBA vind je hier

Maandag 22 augustus CBA 0
Dinsdagg 23 augustus CBA 0
Woensdag 24 augustus CBA -2
Donderdag 25 augustus CBA -2