1 - 161 van 161 getoond

 NaamHomecourse 1e voorkeur
Marieke Ebens
  • KHG&CC
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Roy Willenmsen
  • Geen
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Paco Vermeulen
  • Hooge Rotterdamsche
Woensdag 23-8 (11:00 - 15:00 uur)
Remy Ceulemans
  • Koninklijke Haagsche
Woensdag 23-8 (11:00 - 15:00 uur)
Kees Feddes
  • Rijswijkse Golfclub
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Tim van der Steen
  • Koninklijke Haagsche
Woensdag 23-8 (11:00 - 15:00 uur)
Lotte Hoekstra
  • Broekpolder
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Martijn van der Steen
  • De Haagsche
Woensdag 23-8 (11:00 - 15:00 uur)
Jens Plug
  • Spaarnwoude
Woensdag 23-8 (11:00 - 15:00 uur)
Daan Groenendijk
  • Broekpolder
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Norman Deitmers
  • Bentwoud
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Sil Thoonsen
  • Noordwijkse
Woensdag 23-8 (11:00 - 15:00 uur)
Jesse Roubos
  • De Merwelanden
Dinsdag 22-8 (11:00 - 15:00 uur)
Jonathan van Troost
  • Noordwijkse golfclub
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Sander Derksen
  • De hooge
Dinsdag 22-8 (11:00 - 15:00 uur)
Erik Westerhof
  • Golfclub Kleiburg
Woensdag 23-8 (11:00 - 15:00 uur)
Bram Bobbe
  • De Hooge Rotterdamse
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Max Coenraad
  • Seve
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Sander Ponte
  • Kleiburg
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
René van Buuren
  • De Hooge Rotterdamsche
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Albert Riel
  • Hooge Rotterdamsche
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Tom van Nuijsenburg
  • De Hooge Rotterdamsche
Dinsdag 22-8 (11:00 - 15:00 uur)
Rob van Nuijsenburg
  • Hooge Rotterdamsche
Dinsdag 22-8 (11:00 - 15:00 uur)
Kim Kuijsters
  • GC de Merwelanden
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Arno Luijten
  • Anwb
Woensdag 23-8 (11:00 - 15:00 uur)
Cobus Kneefel
  • Gvn
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Gijs Niewold
  • Loenen
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Bart Meijer
  • GC Capelle
Dinsdag 22-8 (11:00 - 15:00 uur)
Nick Eerhart
  • GC Capelle
Dinsdag 22-8 (11:00 - 15:00 uur)
Richard Hofman
  • GC Capelle
Woensdag 23-8 (11:00 - 15:00 uur)
Aart Laurens
  • De Hooge Rotterdamsche
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Senol Uyrum
  • GC Capelle
Dinsdag 22-8 (11:00 - 15:00 uur)
Mark Nossent
  • Hitland
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Johnny X. F. Zhang
  • Broekpolder
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Rogier Mol
  • GC Capelle
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Lucien Kuijlen
  • Gc de Dommel
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Michiel Kabboord
  • Geen
Dinsdag 22-8 (11:00 - 15:00 uur)
Jonathan Scholten
  • Koninklijke Haagse
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Mart Bolscher
  • ‘t Sybrook
Woensdag 23-8 (11:00 - 15:00 uur)
Jorrit J.J. Hylkema
  • Broekpolder
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Marino van Lienden
  • Toxandria
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Ab van der Knaap
  • De Hooge Rotterdamsche
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Rene De Jong
  • De Hooge Rotterdamsche
Woensdag 23-8 (11:00 - 15:00 uur)
Korinne Stigter
  • GC Capelle
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Eric Brommert
  • Broekpolder
Dinsdag 22-8 (11:00 - 15:00 uur)
Bram van Opstal
  • GC Capelle
Dinsdag 22-8 (11:00 - 15:00 uur)
Kevin van den Nieuwenhuizen
  • Delfland
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Ted van Drunen
  • Delflandgolf
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Rutger van den Berg
  • Toxandria
Woensdag 23-8 (11:00 - 15:00 uur)
Milan Triepels
  • Princenbosch
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Jeroen ten Doesschate
  • De Hooge Rotterdamsche
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Ernest Cabenda
  • ANWB Golf
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Alexander Becks
  • Capelle
Dinsdag 22-8 (11:00 - 15:00 uur)
Gavin Baptiste
  • GC Oosterhoutse
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Stefan Kohler
  • ANWB Golf
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Denise Van Raalte
  • De Merwelanden
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Vince Out
  • GC Spaarnwoude
Woensdag 23-8 (11:00 - 15:00 uur)
Dimitri Dragic
  • de merwelanden
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Sven Overduin
  • De Hooge Rotterdamsche
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Patricia Zonneveld
  • De Hooge Rotterdamsche
Woensdag 23-8 (11:00 - 15:00 uur)
Mike Harms
  • Oosterhoutse
Woensdag 23-8 (11:00 - 15:00 uur)
Wendy van Veenendaal
  • lingewaelsche - kroonprins
Woensdag 23-8 (11:00 - 15:00 uur)
Arie Rolloos
  • Capelse golfclub
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Rick Maat
  • De kroonprins
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Willem de Roeper
  • Roxenisse
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Patrick van de Werken
  • De Hooge Rotterdamsche
Dinsdag 22-8 (11:00 - 15:00 uur)
Rutger van der Cammen
  • De Hooge Rotterdamsche
Dinsdag 22-8 (11:00 - 15:00 uur)
Michel Noordzij
  • geen
Dinsdag 22-8 (11:00 - 15:00 uur)
Yeng Apacionado
  • Rijswijkse GolfClub
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Rigo Dandel
  • De Hooge Rotterdamsche
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Felipe van Rosmalen
  • De Hooge Rotterdamsche
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Matthew Sinkgraven
  • Delfland
Dinsdag 22-8 (11:00 - 15:00 uur)
Kees Plat
  • Golfclub Hitland
Dinsdag 22-8 (11:00 - 15:00 uur)
Ellis Thomas
  • De Hooge Rotterdamsche
Dinsdag 22-8 (11:00 - 15:00 uur)
Anique van Helden
  • De Hooge Rotterdamsche
Dinsdag 22-8 (11:00 - 15:00 uur)
Ernst Olree
  • De Hooge Rotterdamsche
Dinsdag 22-8 (11:00 - 15:00 uur)
Just Meddens
  • Houtrak
Dinsdag 22-8 (11:00 - 15:00 uur)
Coen van Veen
  • Kleiburg
Woensdag 23-8 (11:00 - 15:00 uur)
Herman Slagter
  • gck kralingen
Woensdag 23-8 (11:00 - 15:00 uur)
Dario Boerlage
  • De Hooge Rotterdamsche
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Cheryl Tak Van der
  • De Hooge Rotterdamsche
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Adriaan Jelsma
  • De Groene Ster
Dinsdag 22-8 (11:00 - 15:00 uur)
Timo Schrijver
  • de Wouwse Plantage
Woensdag 23-8 (11:00 - 15:00 uur)
Ton Verbiesen
  • GC de Dommel
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Thomas Fluitsma
  • De Hooge Rotterdamsche
Woensdag 23-8 (11:00 - 15:00 uur)
Frank Visser
  • Rhoon
Dinsdag 22-8 (11:00 - 15:00 uur)
Daan Struckman
  • Golfbaan Bentwoud
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Gavin Robinson
  • Prise d'eau Golf
Woensdag 23-8 (11:00 - 15:00 uur)
Marco Noordam
  • GC Capelle
Dinsdag 22-8 (11:00 - 15:00 uur)
Raymond Herbergs
  • De Hooge Rotterdamsche
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
David van de Wege
  • de Hooge Rotterdamsche
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Johan Wolthuis
  • De Hooge Rotterdamsche
Woensdag 23-8 (11:00 - 15:00 uur)
Arnoud Fontein
  • De Laage Vuursche
Dinsdag 22-8 (11:00 - 15:00 uur)
Hans Spliethoff
  • De Hooge Rotterdamsche
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Maik Spoor
  • Leeuwenbergh
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Kevin Reedijk
  • Wouwse plantage
Woensdag 23-8 (11:00 - 15:00 uur)
Arjen van Woerden
  • De Hooge Rotterdamsche
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Markus van der Geest
  • De Hooge Rotterdamsche
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Esther Logmans
  • Kleiburg
Dinsdag 22-8 (11:00 - 15:00 uur)
Remon De Groot
  • Seve
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Austin Zhou
  • Golfclub Capelle
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Nigel van der Wouden
  • De Hooge Rotterdamsche
Woensdag 23-8 (11:00 - 15:00 uur)
Gert van der Wouden
  • G&CC Capelle
Woensdag 23-8 (11:00 - 15:00 uur)
Jaco Warendorff
  • Kleiburg
Woensdag 23-8 (11:00 - 15:00 uur)
Rudolf de Grave
  • Kleiburg
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Roderik Kuin
  • De Hooge Rotterdamsche
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Lesley de Bruin
  • ANWB
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Jaap Suijk
  • Best
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Youri van Koppen
  • Landgoed Bergvliet
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Floris Steunenberg
  • Almeerderhout
Woensdag 23-8 (11:00 - 15:00 uur)
Michael Heutink
  • golfstichting MGV
Dinsdag 22-8 (11:00 - 15:00 uur)
Peter Keus
  • Oosterhoutse golfclub
Woensdag 23-8 (11:00 - 15:00 uur)
Guy Skern
  • De Hooge Rotterdamsche
Dinsdag 22-8 (11:00 - 15:00 uur)
Francine Kruyt
  • Rijsbergse GC/ de Turfvaert
Woensdag 23-8 (11:00 - 15:00 uur)
Jan Brehm
  • GVN
Woensdag 23-8 (11:00 - 15:00 uur)
Ronald Berberich
  • Strijensche
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Maarten Visser
  • Golfclub Capelle
Dinsdag 22-8 (11:00 - 15:00 uur)
Carel Verhoeff
  • De Hooge Rotterdamsche
Woensdag 23-8 (11:00 - 15:00 uur)
William van Rooij
  • Golfclub Capelle
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Kiffin Rex Gish
  • De Hooge Rotterdamsche
Woensdag 23-8 (11:00 - 15:00 uur)
Sandra van de Venne
  • De Hooge Rotterdamsche
Woensdag 23-8 (11:00 - 15:00 uur)
Maarten Touwen
  • Princenbosch
Woensdag 23-8 (11:00 - 15:00 uur)
Manuel Mulder
  • Crimpenerhout
Dinsdag 22-8 (11:00 - 15:00 uur)
Addy Poutsma
  • Kralingen
Woensdag 23-8 (11:00 - 15:00 uur)
Patrick Vielvoije
  • GVN
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Pim Bezemer
  • De Hooge Rotterdamsche
Woensdag 23-8 (11:00 - 15:00 uur)
Robin Maas
  • De Hooge Rotterdamsche
Woensdag 23-8 (11:00 - 15:00 uur)
Johan Warring
  • Kleiburg
Dinsdag 22-8 (11:00 - 15:00 uur)
Richard Schrama
  • De Hooge Rotterdamsche
Woensdag 23-8 (11:00 - 15:00 uur)
Mark van Berkel
  • Spandersbosch
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Pien van Berkel
  • Goyer Golf & Country Club
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Luc Ouwendijk
  • De Hooge Rotterdamsche
Woensdag 23-8 (11:00 - 15:00 uur)
Tim Munnich
  • Toxandria
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Fred de Wilde
  • Golfclub Capelle
Dinsdag 22-8 (11:00 - 15:00 uur)
Nick van der Staaij
  • United Golfclub
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Ineke Willemse-van der Mark
  • Crayestein
Dinsdag 22-8 (11:00 - 15:00 uur)
Sigi Reuhman
  • Golfcenter Seve
Woensdag 23-8 (11:00 - 15:00 uur)
Caya Huijbregts
  • Broekpolder
Dinsdag 22-8 (11:00 - 15:00 uur)
Arnoud Gast
  • De Hooge Rotterdamsche
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Kim Willems
  • De Hooge Rotterdamsche
Woensdag 23-8 (11:00 - 15:00 uur)
Kees van der Weele
  • De Hooge Rotterdamsche
Dinsdag 22-8 (11:00 - 15:00 uur)
Raymond Grashoff
  • United Golfclub
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Maurits van der Klift
  • De Koninklijke Haagsche Golf & Country Club
Dinsdag 22-8 (11:00 - 15:00 uur)
Geerten Slump
  • De Hooge Rotterdamsche
Woensdag 23-8 (11:00 - 15:00 uur)
Matthijs Heemskerk
  • De Hooge Rotterdamsche
Woensdag 23-8 (11:00 - 15:00 uur)
Thijn Morks
  • De Hooge Rotterdamsche
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Randy Alberti
  • GVN
Dinsdag 22-8 (11:00 - 15:00 uur)
Daniel Van der Veen
  • De Hooge Rotterdamsche
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Frank Broers
  • Oosterhoutse
Woensdag 23-8 (11:00 - 15:00 uur)
Jean Paul van Bilsen
  • De Hooge Rotterdamsche
Woensdag 23-8 (11:00 - 15:00 uur)
Job Brom
  • De Hooge Rotterdamsche
Woensdag 23-8 (11:00 - 15:00 uur)
Douwe Mik
  • De Hooge Rotterdamsche
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Bo Snel
  • Toxandria
Woensdag 23-8 (11:00 - 15:00 uur)
Miriam van Haaren
  • Broekpolder
Dinsdag 22-8 (11:00 - 15:00 uur)
Jesse Hochstenbach
  • Noordwijkse
Dinsdag 22-8 (11:00 - 15:00 uur)
Menno Spaan
  • De Hooge Rotterdamsche
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Erwin van Kouteren
  • De Hooge Rotterdamsche
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Siebe Cieraad
  • De Hooge Rotterdamsche
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Danique Stoele
  • Capelle
Dinsdag 22-8 (11:00 - 15:00 uur)
Sjaak van Roon
  • Golfclub Kleinurg
Maandag 21-8 (11:00 - 15:00 uur)
Jeroen Ongkiehong
  • De Hooge Rotterdamsche
Dinsdag 22-8 (11:00 - 15:00 uur)
 NaamHomecourse 1e voorkeur